<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Погода на вихідні, наступний тиждень та Маковія: синоптик передрекла "бабине літо" в серпні - Obzor24

Погода на вихідні, наступний тиждень та Маковія: синоптик передрекла “бабине літо” в серпні

Чого очікувати від погоди в найближчі кілька днів

Погода на вихідні, наступний тиждень та Маковія: синоптик передрекла "бабине літо" в серпні

Відомий український синоптик Наталка Діденко розповіла, якою буде погода на вихідних, а також, наступного тижня.

Про це вона розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, де регулярно повідомляє українцям про те, якої погоди очікувати найближчим часом.

З понеділка в Україні знову очікується підвищення температури повітря. Наталка Діденко прикріпила до публікації діаграму, на якій видно, що в столиці знову буде жарко.

Прогноз погоди в Києві, фото: Facebook

Прогноз погоди в Києві, фото: Facebook

У суботу та неділю, 7-8 серпня в більшості областей очікується від 25 до 30 градусів тепла, а на Сході і південному сході і зовсім +33. На Заході, вже традиційно, погода буде свіжішою – +23+26 градусів тепла, але, до неділі гарна погода прийде туди також.

Дощі на вихідних у більшості областей країни малоймовірні. Хіба що вночі, на лівобережній частині України.

У Києві субота та неділя пройдуть без дощів. 7 серпня температура повітря буде досить комфортною, близько 25 градусів тепла, але, вже в неділю стане спекотніше – 29 градусів.

“Так що панамки, вентилятори, бретельки, солом’яні капелюхи, легковажні шорти – не відкладайте далеко, знадобляться). Між іншим, схоже (за попередніми прогнозами), що наступні вихідні, на Маковея і 15 серпня, також будуть з прекрасною погодою. Але, враховуючи, що літніх уїк-ендів залишилося, як кіт наплакав, варто все ж їх використовувати максимально позитивно, з користю і задоволенням)” – підсумувала Наталка Діденко.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...