<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Озброєний чоловік пішов на "захоплення" Кабміну, погрожуючи вибухом: "Ви з**бали вже..." - Obzor24

Озброєний чоловік пішов на “захоплення” Кабміну, погрожуючи вибухом: “Ви з**бали вже…”

На відео чоловік каже, що він сапер в минулому і “живим не піде”

Озброєний чоловік пішов на "захоплення" Кабміну, погрожуючи вибухом: "Ви з**бали вже..."

З самого центру української столиці прийшли доволі спекотні новини. Так, в середу вранці, 4 серпня, невідомий чоловік підбіг до будівлі Кабінету Міністрів України, тримаючи в руках гранату, погрожуючи її підірвати.

Про це стало відомо завдяки відео, яке в мережі Facebook опублікував голова правління ВГО “Стоп корупції” Ігор Бондарчук.

Важливо попередити наших читачів, що на відео присутня нецензурна лексика!!!

На відео чоловік каже, що він сапер в минулому і “живим не піде, сяде на 10 років” і просить чоловіків входити в будівлю, а жінок – ні.

“Це захоплення будівлі, у мене бойова граната, прибирайте людей”, – каже чоловік.

У коментарях до відео в соцмережі Facebook депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко написав, що людина на відео це ветеран війни.

Коментарі до публікації, скріншот: Facebook

Коментарі до публікації, скріншот: Facebook

До будівлі йому вдалося зайти через громадську приймальню і бюро перепусток, де звичайні громадяни приходять за перепусткою або приносять листи. Пізніше на місці з’явився спецназ Нацполіціі.

Спецоперація, скріншот: Telegram

Спецоперація, скріншот: Telegram

Українські поліцейські повідомили: “Сьогодні, близько 10 години ранку в будівлю КМУ зайшов невідомий чоловік, який витягнув з кишені предмет, схожий на вибуховий пристрій, і загрожує його підірвати. У Києві введена спеціальна поліцейська операція. В даний час з чоловіком проводяться переговори. В випадку відмови добровільно припинити правопорушення, до чоловіка буде застосовано поліцейські заходи, передбачені законом “.

Вам також має сподобатись...

Loading...