<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Маша Полякова запалила в сауні з двома хлопцями: поки мама не бачить - Obzor24

Маша Полякова запалила в сауні з двома хлопцями: поки мама не бачить

Дівчина показала відео спільного відпочинку.

Маша Полякова запалила в сауні з двома хлопцями: поки мама не бачить

Маша Полякова показала, як розважається разом з двома чоловіками. Відповідний пост з’явився на її офіційній сторінці в соціальній мережі.

Дочка популярної української співачки і актриси Олі Полякової Маша не боїться публічності і є популярним блогером. Вона радує шанувальників всілякими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 170 тисяч чоловік, а також має блог в Тікток, де за нею стежать 19,5 тисячі передплатників.

2 серпня Маша Полякова в своїх сторіс Instagram показала відео з сауни, в якій вона відпочиває з молодими хлопцями і дівчатами.

На одному з відеозаписів вона опублікувала запис, як двоє чоловіків кидають Машу Полякову у воду басейну. Дівчина сміється і скрикує, коли її кидають в басейн.

Машу Полякову кидають у воду. Фото: скріншот сторіс

В іншому відео можна побачити, як молода дівчина посміхається разом зі своєю подругою в камеру.

Вам також має сподобатись...

Loading...