<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Погода 16 липня підсмажить Україну "на сковорідці": до +40 і ні краплі дощу - Obzor24

Погода 16 липня підсмажить Україну “на сковорідці”: до +40 і ні краплі дощу

Синоптики поділилися прогнозом погоди на п’ятницю, 16 липня 2021 року

Погода 16 липня підсмажить Україну "на сковорідці": до +40 і ні краплі дощу

В Україні, за словами відомого синоптика Наталії Діденко на сторінці в соціальній мережі Facebook, триває нестерпна спека, яка спаде лише 20-го числа.

Вже кілька днів вся територія нашої країни знаходиться під жорстким контролем з боку сонця, що позбувся будь-яких хмар і можливості сховатися від жарких променів. Тільки холодна домашня обстановка, кондиціонер або душ рятують людство після +30℃ …+ 35℃ температур.

А зараз тільки й залишається сподіватися на “священний” вівторок, який принесе на наші території більш свіже повітря. А гарячі градуси затримаються лише в східних регіонах. Зараз же залишається терпіти + 30℃ …+34℃ вдень і + 19℃ …+ 23℃ вночі в Україні. Легше не буде нікому, Сонце пошириться в Ужгороді, Тернополі, Житомирі, Миколаєві, Одесі, Києві, Харкові, в Донецьку та інших областях.

Дані на карті Укргідрометцентру повідомляють, що вітер у п’ятницю залишається мінімальним при 3-5 метрів в секунду південно-західного, південно-східного або північно-східного напрямку.
Температура повітря в Києві буде близько + 32℃ …+ 34℃ вдень, вночі + 21℃ …+23℃. Вітер у столиці очікується південно-західним (3-5 метрів на секунду). Дощ пройде 20 липня 2021 року.
Прогноз погоди на 16 липня, скріншот: Укргідрометцентр
Прогноз погоди на 16 липня, скріншот: Укргідрометцентр
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...