<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Масштабний потоп в Україні, вулиці перетворилися на річки, нові кадри стихії: "Нехай Бог береже..." - Obzor24

Масштабний потоп в Україні, вулиці перетворилися на річки, нові кадри стихії: “Нехай Бог береже…”

Затоплено десятки будинків

Масштабний потоп в Україні, вулиці перетворилися на річки, нові кадри стихії: "Нехай Бог береже..."

Рясні дощі, які накрили Чернівецьку область, стали причиною мастшабного потопу

Так, 20 червня повідомлялося про підтоплення дощовими потоками 80 житлових будинків у 8 населених пунктах та 150 присадибних ділянок у 17 населених пунктах. Крім того, частково були пошкоджені дороги місцевого значення загальною протяжністю близько 30 км і дорожнє покриття 9 мостів у 29 населених пунктах. Про це передає Обзор24 посилаючись на Politeka з посиланням на прес-службу ДСНС Чернівецької області.

Зазначалося, що, на щастя, жертв і постраждалих в результаті негоди немає.

За інформацією місцевої облдержадміністрації, підтоплені села Вікно, Погорілівка, Веренчанка, Бродок, Хрещатик, Ржавинці, Репуженці, Чорний Потік, Бабин, Добринівці, Горошівці, Баламутівка, Юрківці, Боянчук, Товтри, Киселів та Кострижівка Чернівецького району.

Станом на ранок 21 червня рівень води поступово знижується, але в той же час багато будинків залишаються підтопленими. За даними рятувальників, у полоні стихії ще 29 житлових будинків та 87 присадибних ділянок у 15 населених пунктах, частково залишаються без електропостачання с. Вікно.

Роботи з відкачування води тривають.

Тим часом у Мережі бурхливо обговорюють непогоду:

“Нехай Бог береже нас усіх”

“Знову природна стихія завадила нормальному життю багатьох селищ і знищує людські господарства. Так от, всі збитки погасити за рахунок олігархів країни в примусовому порядку. Лісові угіддя розбазарили і розікрали, так нулики від доларів затьмарили очі рідненьким”

“Це катастрофа!”

“Співчуваю…”

“Жах”

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...