<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Ціни на продукти в Україні можуть знизити, законопроект вже в Раді: повний список товарів - Obzor24

Ціни на продукти в Україні можуть знизити, законопроект вже в Раді: повний список товарів

В Україні можуть знизити ціни на деякі продукти

Ціни на продукти в Україні можуть знизити, законопроект вже в Раді: повний список товарів

Зокрема, це стосується цін на соціально значущі продукти. До Верховної Ради був внесений законопроект № 5425-2. Цим законом передбачено зниження ставки податку на додану вартість (ПДВ) для зазначеної групи товарів.

магазин, супермаркет, карантин

Зокрема, проектом вносяться зміни до Податкового кодексу, якими пропонується зменшити ставку ПДВ з 20% до 14% за операціями з постачання та ввезення на митну територію України харчових продуктів, що мають важливу соціальну значимість.

Пропонують знизити вартість таких харчових продуктів: крупа гречана; цукор-пісок; борошно пшеничне вищого ґатунку; макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищого ґатунку); молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці); хліб житньо-пшеничний; яйця курячі категорії С1; птиця (тушка куряча); вода мінеральна негазована; масло вершкове жирністю 72,5%.

продукты, карантин

У пояснювальній записці до документа йдеться, що відповідний законопроект розроблений з метою стабілізації цін на харчові продукти, що мають істотну соціальну значимість, усунення ризиків подальшого їх підвищення, здешевлення вартості соціально значущих продуктів харчування, в тому числі які входять до складу наборів продуктів харчування для основних соціальних і демографічних груп населення.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...