<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> У Дубаї затримали 11 українок за порушення норм суспільної моралі - МЗС - Obzor24

У Дубаї затримали 11 українок за порушення норм суспільної моралі – МЗС

У Дубаї затримали 11 українок за порушення норм суспільної моралі - МЗС

В Об’єднаних Арабських Еміратах затримали 11 громадянок України, консульство України в Дубаї взаємодіє з місцевими правоохоронцями для забезпечення дотримання прав українок та з’ясування всіх обставин цієї справи, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

“3 квітня поліція Дубая затримала групу осіб у зв’язку з порушенням норм суспільної моралі. За попередньою інформацією, серед затриманих – одинадцять громадянок України”, – сказав він агентству “Інтерфакс-Україна” у понеділок, пише Обзор24.

У Дубаї затримали 11 українок за порушення норм суспільної моралі - МЗС

За словами речника МЗС, українське консульство в Дубаї взаємодіє з місцевими правоохоронцями для забезпечення дотримання прав українок та з’ясування всіх обставин цієї справи. Ніколенко додав, що 6 квітня український консул має відвідати затриманих.

У Дубаї затримали 11 українок за порушення норм суспільної моралі - МЗС

Раніше інформація про затримання українок з’явилася у ЗМІ. Приводом для затримань нібито став відеоролик, у якому дівчата позують оголеними на балконі висотної будівлі у курортному районі Дубая Маріна.

Вам також має сподобатись...

Loading...