<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Світоліна стала нареченою і похвалилася величезним діамантом на пальці: "До початку нашого назавжди..." - Obzor24

Світоліна стала нареченою і похвалилася величезним діамантом на пальці: “До початку нашого назавжди…”

Відома українська тенісистка Еліна Світоліна поділилась із фоловерами радісною новиною

Світоліна стала нареченою і похвалилася величезним діамантом на пальці: "До початку нашого назавжди..."

Про це повідомляє Обзор24 посилаючись на Politeka з посиланням на сторінку спортсменки у соцмережі.

Так, в акаунті Світоліної з’явились фото, на яких вона хизується каблучкою на безіменному пальці.

Пропозицію руки і серця Світоліній зробив її коханий Гаель Монфіс. Відповіддю української спортсменки, судячи з усього, було впевнене “так”.

“Так! До початку нашого назавжди”, – написала вона.

На другому фото Еліна показала окремо каблучку на руці. На світлині можна побачити, що коханий порадував дівчину чималим камінцем.

Слід зазначити, що до цього у пари була перерва у стосунках. Однак нещодавно тенісисти Еліна Світоліна і Гаель Монфіс оголосили, що вони знову разом. Спортсмени поставили відносини на паузу після Australian Open. Вчора, 2 квітня, француз запостив в сторіс у своєму акаунті фото з українською тенісисткою і написав: “Возз’єднатися навічно”. Еліна теж виклала спільний знімок з Монфісом і підписала його “Дім там, де серце”.

Як відомо, Гаель і Еліна зустрічаються з початку 2019 року. У червні того ж року вони видалили спільний аккаунт. Можливо, це була перша перерва в їхніх стосунках.

Вам також має сподобатись...

Loading...