<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Данилко на шоу "Маска" публічно поставив скандалістку-боржницю Полякову на місце, відео: "Закінчиться карантин…" - Obzor24

Данилко на шоу “Маска” публічно поставив скандалістку-боржницю Полякову на місце, відео: “Закінчиться карантин…”

Співачка Оля Полякова відповіла Андрію Данилку, коли поверне йому програних 500 гривень

Данилко на шоу "Маска" публічно поставив скандалістку-боржницю Полякову на місце, відео: "Закінчиться карантин…"

Як повідомляє ОБЗОР24 посилаючись на Politeka, яскраве і масштабне шоу “Маска” на телеканалі “Україна”, продовжує розбурхувати глядачів інтригами, виступами учасників і реакціями зіркових детективів. Так, нещодавно на сторінці проекту в Instagram опублікували кумедний відеофрагмент, в якому зірковий детектив Андрій Данилко вимагає у своєї колеги Олі Полякової повернути боржок в 500 гривень.

Як відомо, в одній з минулих програм Полякова і Данилко посперечалися на 500 гривень, чи ховається під маскою Місяця Надія Мейхер. Данилко мав рацію і виграв у Ольги гроші, правда, вона, судячи з усього, не поспішає йому їх віддавати.

“Хочу нагадати Олі Поляковій, щоб вона віддала мені 500 гривень”, – заявив Данилко в черговому ефірі під час бурхливих суперечок щодо учасників. На це суперблондинка відповіла, як завжди, дотепно. “Андрій Михайлович, закінчився карантин, поїдемо працювати, тоді і віддам”, – парирувала Полякова, чим здорово насмішила глядачів.

“Зіркові детективи люблять сперечатися про те, хто ж ховається під фантастичними костюмами. Минулої суботи Андрій Данилко мав рацію, і тепер Оля Полякова винна йому 500 гривень”, – йдеться у підписі до відеоролика, який виклали на сторінці проекту в соцмережі.

Вам також має сподобатись...

Loading...