<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Трагедія в "Дизель шоу" розбила серце Вікторії Булітко, шанувальники не стримали сліз: "Земля їй пухом…" - Obzor24

Трагедія в “Дизель шоу” розбила серце Вікторії Булітко, шанувальники не стримали сліз: “Земля їй пухом…”

Як сумно

Трагедія в "Дизель шоу" розбила серце Вікторії Булітко, шанувальники не стримали сліз: "Земля їй пухом…"

Актриса “Дизель шоу” і учасниця “Танців з зірками” Вікторія Булітко поділилася зворушливим фото зі своєю загиблою подругою

Як повідомляє Обзор24 посилаючись на Politeka, у себе в Instagram Вікторія опублікувала чорно-біле фото, на якому позувала з колишньою актрисою «Дизель шоу» Мариною Поплавською. Як відомо, 9 березня Поплавська святкувала свій день народження. Сьогодні їй могло б виповнитися 51 рік.

Нагадаємо, що Марина Поплавська загинула в аварії майже три роки тому. Її загибель стала ударом для всього колективу студії. На фото дами стояли з келихами пива. Обидві виглядали щасливими і усміхненими.

поплавская

“Дуже тебе не вистачає”, – підписала фото Булітко.

У коментарях шанувальники стали ділитися своїми емоціями і підтримувати Вікторію.

“Марина назавжди залишиться в наших серцях і пам’яті”, “Позитивчик. Як же шкода”, “Мариночка! Світла пам’ять”, «завжди плачу, коли бачу її”, “Ех… наша Марина”, «за що Марина, королева гумору, не вистачає тебе в цьому світі», «дуже не вистачає її в дизелі», «вже стільки років пройшло», “дуже мені вона подобалася, земля їй пухом”, – пишуть користувачі Мережі.

Відзначимо, що до «Дизель шоу» Поплавська полюбилася глядачам як учасниця команди КВК.

Вам також має сподобатись...

Loading...