<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Тіна Кароль в шикарному білому платті зробила відверте зізнання: “За місяць до … “ - Obzor24

Тіна Кароль в шикарному білому платті зробила відверте зізнання: “За місяць до … “

Українська співачка Тіна Кароль продовжує ділиться чудовими знімками, зробленими для журналу VIVA. А також розповідає про свої секрети.

Тіна Кароль в шикарному білому платті зробила відверте зізнання: “За місяць до … “

Зокрема, артистка заявила про те, що стала веганів. При чому вже досить давно.

“За місяць до поїздки в Намібію я стала веганів. В один день я прокинулася і відчула – все! А коли ми приїхали до Намібії, то зрозуміла, що я одна з них: люди, як і звері- рівноправні діти природи. Я не можу більше їсти м’ясо “, – розговорилася Тіна Кароль.

За її словами, це змінило не тільки її фізичний стан, а й духовне мислення. Тепер вона ділиться новими думками і зі своїми шанувальниками.

“Я навчилася мислити більш масштабно, бути мобільнішими. А ще я стала набагато щасливішою. Відчула свободу навіть на фізичному рівні. З’явилася інша структура мислення “, – відверто улюблениця публіки.

Новий спосіб життя і принцип харчування дозволив їй перебудувати своє мислення так, що тепер вона мислить про будь втрати, як про новий шанс, а не про щось трагічне або безповоротної точці.

“Наші втрати з точки зору майбутнього – це можливості знайти щось краще і відкрити очі. Це реверс: втратили – здобули “, – резюмувала Тіна Кароль.

Щоб проілюструвати своє стан душі, вона недарма вибрала абсолютно біле обтягуючі сукні, яке вдало підкреслює її стегна і бюст, а також оголює живіт з боків.

Виглядає Кароль підтягнутою і дуже щасливою.

Нагадаємо, нещодавно співачка випустила пісню з багатозначним назвою “Скандал “, яка розповідає історію дівчини, до якої раптово захотів повернутися колишній коханий. Але вже пізно, адже у неї інше життя.

За два тижні кліп набрав майже шість з половиною мільйонів переглядів.

Вам також має сподобатись...

Loading...