<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Син Заворотнюк опублікував рідкісне відео в соціальних мережах: в пам’ять про маму - Obzor24

Син Заворотнюк опублікував рідкісне відео в соціальних мережах: в пам’ять про маму

Син “Моєї прекрасної няні” від другого чоловіка Майкл (Михайло) Стрюков вперше за довгий час з’явився в Інстаграм-блозі.

Син Заворотнюк опублікував рідкісне відео в соціальних мережах: в пам’ять про маму

Він, як і його мати, чоловік потайний. Саме тому публікації в соціальних мережах з’являються вкрай рідко. Майкл – початківець музикант. Тому в його соціальній мережі багато домашніх “кліпів “, де він демонструє свої навички гри на електрогітарі. До слова, це та сама гітара, яку йому подарувала мама ще будучи здоровою.

“Протягом віків найвидатніші уми людства, успішні вчені, відомі філософи задавалися питанням чи можна зіграти дабстеп на гітарі. Немає нічого неможливого. Зіграти дабстеп на гітарі швидше можна, ніж ні “, – підписав свій ролик Майкл Стрюков (орфографія і пунктуація автора збережена) .

Якщо проаналізувати всі ролики, то можна відзначити, що Майкл дуже себе критикує. Можливо, йому не вистачає уваги, або він просто не вірить в себе.

джерело

Вам також має сподобатись...

Loading...