<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> У Києві комунальники разом з бурульками позбивали кондиціонери: фото наслідків - Obzor24

У Києві комунальники разом з бурульками позбивали кондиціонери: фото наслідків

“Трохи перестаралися”

У Києві комунальники разом з бурульками позбивали кондиціонери: фото наслідків

У Києві під час “ліквідації” бурульок на багатоквартрних будинках постраждали кондиціонери

Про це повідомляє ОБЗОР24 посилаючись на Politeka з посиланням на Telegram-канал “Київ без цензури”.

По данным столичных СМИ, с этой ситуацией будут разбираться чиновники районной государственной администрации. Пострадал ли еще кто-то в результате подобных действий, источники на данный момент умалчивают, как и о том, получат ли владельцы кондиционеров денежные компенсации.

Так, у Голосіївському районі столиці комунальники збивали бурульки і “трохи перестаралися”. Фото наслідків такої “роботи” комунальників з’явились у мережі.

“Київські комунальники збивали бурульки в Голосіївському районі і трохи перестаралися. З бурульками попадали і кондиціонери”, – йдеться в повідомленні.

За даними столичних ЗМІ, з цією ситуацією будуть розбиратися чиновники районної державної адміністрації. Чи постраждав ще хтось в результаті подібних дій, джерела на даний момент замовчують, як і те, чи отримають власники кондиціонерів грошові компенсації.

Раніше повідомлялось, що 14 лютого жителі столиці отримали травми в результаті падіння бурульок. Зокрема, в Шевченківському районі бурулька при падінні розсікла шкіру голови 48-річній жінці. В Оболонському районі в результаті падіння бурульки постраждав 46-річний чоловік. У нього закрита черепно-мозкова травма і, ймовірно, вивих правого плеча.

Вам також має сподобатись...

Loading...