<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> У Києві водій автобуса відмовився пускати в салон інваліда, деталі скандалу: "залишив мерзнути далі" - Obzor24

У Києві водій автобуса відмовився пускати в салон інваліда, деталі скандалу: “залишив мерзнути далі”

На обурення людей чоловік не реагував

У Києві водій автобуса відмовився пускати в салон інваліда, деталі скандалу: "залишив мерзнути далі"

У Києві розгорівся скандал через водія автобуса, який відмовився брати пасажира на інвалідному візку

Про це повідомляє ОБЗОР24 посилаючись на Politeka з посиланням на “Київ media”.

Так, кияни у соцмережі розповіли, що водій автобуса №55, який курсує за маршрутом “пл. Дарницька – ст. м. Палац Спорту”, не впустив пасажира на інвалідному візку, а середні двері, призначені для таких пасажирів, заблокував.

“У час, коли на вулиці морози, замети і КМДА просить пересісти до громадського транспорту… той самий транспорт вдається до жахливих дій”, – розповіла очевидиця інциденту.

снег, зима, машины, автобус, дорога

За її словами, в автобусі №55 були заблоковані двері для пасажирів на візках, і коли на одній із зупинок людина на візку чекала на автобус, водій не став відчиняти ці двері.

“Попри вигуки і обурення всього автобуса (ми намагалися відкрити двері), просто поїхав і лишив колясочника мерзнути далі…” – зазначила киянка, додавши, що двері були заблоковані кийками.

Про інцидент небайдужі кияни повідомили у “Київпастранс”. У пресслужбі підприємства журналістам повідомили, що керівництво терміново відреагувало на неприємний інцидент, що стався на автобусному маршруті №55. Щодо водія готується наказ про його звільнення.

“Випадок, коли водій не відчинив середні двері для пасажира в інвалідному візку, отримав найсуворішу реакцію з боку керівництва підприємства. До водія застосували суворе дисциплінарне стягнення. Хочемо зазначити: на всі аналогічні випадки КП “Київпастранс” реагує рішуче. Жодних наказів щодо перешкоджання перевезенням маломобільних пасажирів на підприємстві не видавалось”, – наголосили у пресслужбі.

Вам також має сподобатись...

Loading...