<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Відома красуня повісилася в 18 років, батько в сльозах розповів про трагедію: "Я хочу знову обійняти тебе..." - Obzor24

Відома красуня повісилася в 18 років, батько в сльозах розповів про трагедію: “Я хочу знову обійняти тебе…”

Популярна американська блогер Дажарія Квінт Нойес Шаффер, відома в соціальній мережі TikTok під ніком Dee, наклала на себе руки, повісившись в 18 років

Дажарія також вела блоги в Instagram і на YouTube. Тільки в TikTok у неї було більше 1,6 мільйона фолловерів.

Батько навіть, Рахім Алла підтвердив її смерть у відео на TikTok. Він припустив, що дівчина боролася з психічним розладом.

“Я просто хочу подякувати всім за їх любов і підтримку моєї дочки. На жаль, її більше немає з нами і вона переїхала в найкраще місце», – написав він поруч зі спільними фотографіями.

“Моя дочка навіть рано пішла від нас, і її закликали літати з ангелами. Вона була моїм маленьким кращим другом, і я ніяк не був готовий поховати свою дитину. Вона була така щаслива і так рада побачити мене, коли я повернувся додому з поїздки. Я тільки хотів би, щоб вона розповідала мені про свій стрес і думки про самогубство. Ми могли впоратися з цим. Я тільки хочу знову обійняти тебе, моя маленька. Тепер я приходжу додому, і ти більше не будеш там чекати мене. Я повинен дозволити тобі літати з ангелами”, – додав він.

@king_raheem_allahI just want to thank everyone for their love and support of my daughter. Unfortunately she is no longer with us and has gone to a better place.

♬ Missing You – Brandy & TAMIA & Gladys Knight & Chaka Khan

Мама навіть, Дженніфер Шаффер, також підтвердила новину в емоційному пості в Facebook.

“Я так убита горем. Я дійсно не можу повірити,що ти йдеш. Хотіла б я дочекатися, коли ти скажеш, що це жарт, але це не так. Я б хотіла померти замість тебе…”, – написала вбита горем мати.

Численні шанувальники навіть пишуть про свою скорботу в соціальних мережах і пишуть слова співчуття родині дівчини.

@dazhariaaI’m shadowbanned , I’ll be posting more on @deesoswavyy 🖤

♬ original sound – kaylani 🙂

Вам також має сподобатись...

Loading...