<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Ківа втратив самовладання, перейшов на матюки та пригрозив Володимиру Зеленському - Obzor24

Ківа втратив самовладання, перейшов на матюки та пригрозив Володимиру Зеленському

Як відомо, вчорашній день, 10 лютого, видався для Києва вельми «жарким». Мова про припинення правоохоронцями та активістами «Нацкорпусу» діяльності медведчуківських «тітушок».

Ківа втратив самовладання, перейшов на матюки та пригрозив Володимиру Зеленському

Про це повідомляє ОБЗОР24 посилаючись на видання Replyua.

Після того, як в центрі столиці правоохоронці затримали кілька десятків «тітушок», яких звезли представники «ОПЗЖ», керівник силового крила партії, під час прямого ефіру забороненого телеканалу NewsOne не втримався від викиду емоцій.

Все через затримання банди «тітушок». Як відомо, ефір телеканалу доступний зараз тільки в Інтернеті. Ківа включився в прямий ефір і прокоментував інцидент напередодні, в ході якого «Нацкорпус» заблокував «тітушок». Останні були найняті партією «ОПЗЖ» для організації заворушень в столиці.

Ківа почав погрожувати президенту Володимиру Зеленському та його команді тим, що їх чекає повне повалення. Кадри коментаря Ківи були опубліковані в соціальній мережі Twitter офіцером української армії Анатолієм Штефаном. У своїй заяві Ківа сказав: «Я не бачу цю владу. Я не поважаю владу. Я не вважаю, що президент це президент. Я все буду робити для того, щоб цей злочинний режим упав».

Вам також має сподобатись...

Loading...