<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Як вибрати клініку пластичної хірургії в Києві? - Obzor24

Як вибрати клініку пластичної хірургії в Києві?

Навіть «незначна» пластична процедура передбачає хірургічне втручання, що призводить до певних ризиків, не кажучи вже про тривалі операції, котрі тривають по кілька годин (абдомінопластика, зменшення або збільшення грудей, фейсліфтинг тощо). Саме тому настільки важливо грамотно вибрати клініку пластичної хірургії в Києві.

Щоб звести будь-які ризики до мінімуму, необхідно підійти до вибору клініки з особливою ретельністю. Існує кілька критеріїв і вимог, яким має відповідати медичний заклад у столиці, де пацієнту зроблять пластику надійно, не завдавши шкоди здоров’ю.

Пацієнти повинні знаходитися під цілодобовим наглядом лікаря

У маленьких клініках зазвичай невеликий штат співробітників, через що дуже часто після хірургічного втручання пацієнтам не може бути забезпечено спостереження фахівця, і за ними доглядає медсестра або навіть санітарка. Молодший медичний персонал не зможе надати кваліфіковану лікарську допомогу при виникненні ускладнень, що дуже небезпечно для здоров’я і життя пацієнта!

На відміну від маленьких клінік, у багатопрофільних стаціонарах, таких як провідна клініка пластичної хірургії в Києві Nove Tilo, створені всі умови для безпечного проведення пластики: великий штат досвідчених співробітників, наявність рентген-апарату, можливість зробити УЗД, є власна лабораторія для дослідження аналізів та ін. Тільки в такому центрі пацієнту гарантується повна безпека, і він може бути впевнений, що йому при перших ознаках появи ускладнень негайно нададуть лікарську допомогу, а не повезуть в іншу клініку, втрачаючи дорогоцінний час.

Наявність сучасних препаратів для наркозу

Щоб забезпечити якісний наркоз і знеболення при проведенні хірургічного втручання і відсутність ускладнень у період реабілітації, застосовують наркотичні анальгетики. Зараз істотно посилилися вимоги, за якими видається дозвіл на роботу з такими препаратами, і маленькі клініки їх виконати не можуть.

Тому в подібних медичних установах для знеболювання використовують місцеві анестетики (зокрема, ледокаїн), вливаючи дуже великі дози, що токсично для організму і від чого можуть виникнути серйозні ускладнення: припинення роботи серця, судомні скорочення м’язів, набряк мозку голови. Для анестезії застосовуються також у великих дозах міорелаксанти і дозволені в цих клініках ненаркотичні засоби, які теж збільшують можливість появи ускладнень. І чим довше пацієнт отримує такий наркоз, тим вище ризик.

Можливість перебувати в стаціонарі до повної реабілітації

Хороша клініка пластичної хірургії не може працювати в одному, навіть чудово оснащеному кабінеті, як адвокатське бюро в Києві, аудитори послуг ТЦО, сімейний лікар або інший профільний фахівець. Адже через малу кількість приміщень та їх невеликий розмір у маленькій клініці неможливо розмістити досить ліжок. Нерідко після проведення багатогодинної операції пацієнта можуть виписати вже на наступний день, щоб на його місце покласти наступного. Досить часто з таких клінік пацієнтам доводиться йти додому навіть з дренажами! У хорошій клініці місце надається до повної реабілітації та стабілізації загального стану.

У документації, що регулює діяльність маленьких клінік, завжди вказується, що ліцензія видана тільки для надання медичних послуг в амбулаторних умовах. Тобто, подібні установи можуть лише консультувати і проводити деякі процедури в умовах амбулаторії: видаляти родимки і бородавки, рятувати пацієнтів від врослого нігтя чи рубців з використанням місцевого знеболювання. І ні в якому разі не проводити складні операції під загальним наркозом! Тривале хірургічне втручання допустиме тільки в стаціонарних умовах.

Клініка не повинна перебувати в житловому будинку, напівпідвалі або інших приміщеннях, не призначених для надання медичних послуг

До будь-якого медичного закладу пред’являються особливі вимоги, і він має відповідати певним характеристикам: оснащення автономним електроживленням, індивідуальною вентиляцією, щоб підтримувати чистоту повітря всередині клініки, а також мати відділення для стерилізації інструментарію та ін. У малих клініках це забезпечити неможливо.

При першому відвідуванні пластичного хірурга в Києві необхідно поцікавитися усіма вищезгаданими критеріями. І якщо хоч один з них не дотримується, то слід замислитися над тим, що важливіше для лікаря: здоров’я і життя пацієнта або отримання грошей? Кращим варіантом стане вибір на користь добре відомої, надійної клініки пластичної хірургії.

Вам також має сподобатись...

Loading...