<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Нерозлучні друзі і сусіди Юра Горбунов і Потап взяли лопати в руки і пішли відкопувати свої будинки - Obzor24

Нерозлучні друзі і сусіди Юра Горбунов і Потап взяли лопати в руки і пішли відкопувати свої будинки

Як відомо, в останні кілька днів в столиці України та інших регіонах країни досить сніжно. Іноді за пару годин весь двір може засипати кучугурами снігу.

Нерозлучні друзі і сусіди Юра Горбунов і Потап взяли лопати в руки і пішли відкопувати свої будинки

Зоряних сімей Юрія Горбунова і Олексія Потапенка це також торкнулося, і вони, не втрачаючи ні хвилини, взяли в руки лопати і пішли розчищати свої двори.

Фотозвіт такого собі позапланового “суботника ” телеведучий Юрій Горбунов виклав на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

“Українська народна казка про те, як куми сніг веслування “, – так телеведучий Юрій Горбунов підписав своє вечірнє фото з кумом і сусідом Потапом.

Нагадаємо, що видання Країна. Юа днями показало елітні будинки Юрія Горбунова і Олексія Потапенка з висоти пташиного польоту.

З огляду на загальну площу володінь, один такий будинок в селищі обійдеться в 4 мільйони доларів. Це при тому, що в ньому буде близько 500 квадратних метрів житлової площі. Будинки в цьому селі є і від 200 кв метрів. Їх можна купити від 1,2 мільйона доларів США.

Як повідомляє видання Країна. юа, житло знаменитостей розташоване в селищі Козин, в напрямку Конча-Заспи. Саме тут є закрите котеджне містечко “Сонячна долина “, в якому оселилися зірки.

Будинок Потапа і Насті Каменських – фото з квадрокоптера

Будинок Потапа і Насті Каменських - фото з квадрокоптера
Будинок Потапа і Насті Каменських – фото з квадрокоптера

Будинок Юрія Горбунова і Катерини Осадчої – фото з квадрокоптера

Будинок Юрія Горбунова і Катерини Осадчої - фото з квадрокоптера
Будинок Юрія Горбунова і Катерини Осадчої – фото з квадрокоптера

Відповідно до джерела, Потап ще в 2017 році купив 13,5 соток землі, на яких зараз стоїть двоповерховий особняк. Він виконаний з каменя в італійському стилі. На задньому дворі засклена тераса, будиночок для барбекю і басейн з лаунж-зоною.

А поруч з ними поселилися і близькі друзі – Катя і Юра. Тепер на всі свята вони зустрічаються сім’ями.

Вам також має сподобатись...

Loading...