<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Небезпечні хижаки атакували українське село, люди налякані: "Перший раз таке побачили" - Obzor24

Небезпечні хижаки атакували українське село, люди налякані: “Перший раз таке побачили”

Люди бояться виходити на вулицю

Небезпечні хижаки атакували українське село, люди налякані: "Перший раз таке побачили"

Днями в селі Шарки Хмельницької області дикі тварини напали на домашнього пса і загризли на смерть

Єгері кажуть, що тваринам нічим харчуватися, тому вони наважилися і стали ближче підходити до будинків людей, щоб знайти собі їжу, йдеться у сюжеті ТСН.

Винні в цьому самі люди, які поступово знищують ліс, позбавляючи тварин місця проживання.

Найгірше, що вовки тримають в страху відразу кілька сіл на Хмельниччині. Тварини абсолютно не бояться людей і підходять прямо до будинків місцевих жителів.

“Я про цих вовків ніколи не чула. Це перший раз таке в житті побачила. Для мене це взагалі жах був!”- каже місцева мешканка Катерина Симчук.

Також раніше повідомлялося, що під Запоріжжям орудує загадкова істота, що пожирає домашніх тварин.

Зокрема, лише за останній тиждень у селі Біленьке загинули десятки кроликів та курей. Селяни кажуть, його манери дуже незвичайні, воно не забирає здобич, і навіть не ласує нею.

Житель села також розповідає про набіг невідомого звіра. Він показує клітини з кроликами і їх мертві тіла. Таємниче тварина просто перегризло їм глотки і зникло. Люди вже просто бояться за свої життя, кажуть, що такого в їхньому селі ніколи ще не було.

Вам також має сподобатись...

Loading...