<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Потепління до +12 прогнало зиму з України, але погода різко зіпсується: "Будьте особливо обережні..." - Obzor24

Потепління до +12 прогнало зиму з України, але погода різко зіпсується: “Будьте особливо обережні…”

Свіже попередження від синоптика

Потепління до +12 прогнало зиму з України, але погода різко зіпсується: "Будьте особливо обережні..."

Українці можуть на деякий час забути про люті морози та холодну погоду

Свіжий прогноз на 23 січня оприлюднила Наталка Діденко.

За її словами, сильні морози в Україні закінчилися, і на черзі – “високі плюси”.

осінь, дощ

Завтра вдень у більшості регіонів очікується справжнє “бабине літо”: від +3 до +7 градусів, на Півдні та Заході – від +6 до +12 градусів.

Серйозних опадів не передбачається, можливо на Заході та у Карпатах буде мокрий сніг та дощ.

Завтра, 23 січня, у Києві очікується відносно тепла погода: вдень стовпчики термометрів піднімуться до +4 градусів, а у неділю можливий дощ з поривчастим вітром.

“У понеділок в Україні – розважатиметься циклон, переважатимуть дощі (на Заході – сніг) та сильний вітер. Так що голови та майно тримайте в безпеці та турботі)”, – попередила Наталка Діденко у свіжому прогнозі погоди.

“Оце потепління формує бурульки та пхає сніг із льодом із дахів на голови добропорядних громадян та їхні чесно куплені автомобілі – будьте особливо обережними під дахами будинків”, – додала синоптик у соцмережі.

Раніше авторитетний синоптик Наталка Діденко попереджала, що до України завітає відлига, через яку почне танути сніг, а також збільшиться ризик падіння бурульок з дахів.

“Відлига, потепління сприятиме таненню снігу і льоду дуже інтенсивно. А, отже, приходить час бурульок і зсувів брил льоду і снігу. Взагалі не затримуйтеся під будівлями, звідки може впасти бурулька або впасти така небезпечна брила!”, – повідомляла синоптик раніше у соцмережах.

Вам також має сподобатись...

Loading...