<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Українців масово позбавляють субсидій, що треба знати: "Допущено катастрофічну помилку" - Obzor24

Українців масово позбавляють субсидій, що треба знати: “Допущено катастрофічну помилку”

В Україні масово скоротилося число людей, які можуть отримати субсидії на оплату комуналки

Українців масово позбавляють субсидій, що треба знати: "Допущено катастрофічну помилку"

Як розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” екс-віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, це стало наслідком жахливої помилки нинішнього Кабміну.

“Рік тому уряд допустив катастрофічну помилку, і були звужені нормативи розрахунку субсидій, введені додаткові критерії для безробітних, які отримували ці субсидії”, – розповів Розенко.

Він уточнив, що якщо раніше люди отримували субсидію в розмірі 1600 гривень, то зараз її розмір знизився до 900, а також почастішали випадки, коли людину і зовсім позбавляють субсидії.

субсидии, выплаты, пенсионер

Втім, Розенко зазначив, що таку помилку можна легко виправити: уряд повинен прийняти рішення про повернення до розрахунку субсидій і нормативів по газу для використання субсидій рівня 2016-2017 років. Він нагадав, що тоді норма на людину була 7 кубів, а зараз – 4 куба. Аналогічні схеми спостерігаються і з електроенергією, теплом та іншими видами комунальних послуг.

Також екс віце-прем’єр зазначив, що зараз стало набагато важче отримувати субсидії безробітним.

“Ввели додатковий критерій, боротьбу з тінізацією, але під цю гребінку люди потрапляють масово”, – підкреслив Розенко.

субсидии, выплаты, пенсионер

Зазначимо, що з 1 січня 2021 року в Україні почали діяти нововведення, пов’язані з субсидіями. Тепер всі звернення для отримання будь-яких субсидій, пільг та інших видів соціальної допомоги українці повинні подавати через «фронт-офіси» територіальної громади, які надалі передають їх до органів райдержадміністрацій.

Вам також має сподобатись...

Loading...