<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Ведучий шоу "Маска" Остапчук зізнався, навіщо обриває телефон екс-дружини: "Кожен день..." - Obzor24

Ведучий шоу “Маска” Остапчук зізнався, навіщо обриває телефон екс-дружини: “Кожен день…”

Телеведучий Володимир Остапчук відверто поділився подробицями свого особистого життя

Ведучий шоу "Маска" Остапчук зізнався, навіщо обриває телефон екс-дружини: "Кожен день..."

Ведучий шоу “Маска” розповів про взаємини зі своєю колишньою і нинішньою дружинами, передає ОБЗОР24 посилаючись на РБК-Україна.

Так, Остапчук зізнався, що налагодити стосунки з колишньою дружиною Оленою Войченко не вдалося, але все ще не може проводити час з дітьми – дочкою Емілією (7 років) і сином Еваном-Олександром (2 роки).

“Вже більше місяця колишня дружина взагалі не дає мені з ними бачитися. І я просто щодня обриваю дроти телефонів”, – розповів телеведучий.

Остапчук додав, що спокійно ставиться до інтересу до його особистого життя.

«У якийсь момент я зрозумів, що це як серіал для аудиторії. І в цілому у нас з Христиною дуже здорове ставлення до публічності, і у неї є певні нами межі. Тому ніяких “моментів” особливо не виникало”, – зазначив артист.

Володимир Остапчук

Нагадаємо, Нова нещодавно дружина Остапчука Христина Гірник розповідала, що вона також не спілкується зараз з Оленою Войченко.

Втім, раніше вона встигла познайомитися з етьми чоловіка. Остапчук стверджує, що Христина нібито відразу знайшла до них підхід.

Замислювалася пара і про спільних своїх дітей.

“Я люблю своїх дітей. І, звичайно, нам хотілося б ще діточок, але це коли Бог дасть. Проте ми про це серйозно говорили. Це нормально для молодої пари”, – розповів ведучий.

Вам також має сподобатись...

Loading...