<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Змії в номері і немає м’яса: Дорофєєва і Дантес поскаржилися на моторошний відпочинок на Балі - Obzor24

Змії в номері і немає м’яса: Дорофєєва і Дантес поскаржилися на моторошний відпочинок на Балі

Співачка Надя Дорофєєва, яка не так давно стала виступати сольно, окремо від свого колеги-друга Олексія Завгороднього, взяла чоловіка і відправилася з ним на курорт.

Змії в номері і немає м’яса: Дорофєєва і Дантес поскаржилися на моторошний відпочинок на Балі

Незважаючи на те, що путівку Дорофєєва брала далеко не найдешевшу, відпочинком вона була частково засмучена. Зокрема, її налякали ряд факторів, про які вона розповіла в своєму мікроблозі в Інстаграм, пише ОБЗОР24 посилаючись на odnaminyta.

Зараз Надя Дорофєєва та Володимир Дантес відпочивають на Балі

Їм пощастило, так як на популярний курорт їм вдалося потрапити до того, як Індонезія закрила свої кордони.

Перше, на що поскаржився Дантес, так це на те, що на острові взагалі немає нормальної туалетного паперу.

Він каже, що вона тонка, немов папірусна, і з-за високої вологості в цих широтах, вона дуже швидко перетворюється … “в руку “.

Також злякала і відштовхнула мандрівників Володимира і Надію ще одна особливість – відсутність м’яса.

За словами Дантеса, на Балі вони харчуються виключно фруктами, що не дає почуття ситості

Інший момент, який засмутив артистів, – комахи і змії в готелі. «Якби у мене вдома з’явилися мурахи, відразу б купив якісь кошти від них, запанікував. Павучки, жучки здаються чимось абсолютно нормальним », – розповів Дантес.

Його дружина Надя Дорофєєва зняла на камеру смартфона велику змію, виявлену ввечері в номері. Побачивши рептилію в спальні, українська співачка звернулася до адміністратора. Співробітники готелю провели в номері прибирання і прогнали непрохану гостю.

Фахівці ловлять змію на віллі, гле зупинилася Надя Дорофєєва
Фахівці ловлять змію на віллі, гле зупинилася Надя Дорофєєва

Судячи з настрою Дорофеєвої і Дантеса, вони більше не планують туди летіти, і інших змусили задуматися з приводу вибору путівки.

Вам також має сподобатись...

Loading...