<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Обірвалося життя легенди шоу-бізнесу, який змінив багатьох зірок: «Юра Шатунов, Вєрка Сердючка, а також…» - Obzor24

Обірвалося життя легенди шоу-бізнесу, який змінив багатьох зірок: «Юра Шатунов, Вєрка Сердючка, а також…»

“Він пережив дуже багато”

Обірвалося життя легенди шоу-бізнесу, який змінив багатьох зірок: «Юра Шатунов, Вєрка Сердючка, а також…»

Помер знаменитий радянський і російський продюсер Володимир Кауфман

Як повідомляє ОБЗОР24 посилаючись на Politeka про трагедію в своєму Instagram повідомив творець гурту «Ласковый май» Андрій Разін. За його словами, Кауфман пішов з життя ввечері 11 січня. При цьому, Разін не назвав причину його смерті.

“Сьогодні о 18:00 пішов з життя найбільший продюсер Радянського Союзу і сучасної Росії Володимир Кауфман. Я знав Володю дуже, дуже багато років. Він звичайно пережив дуже багато”, – написав Разін.

Він нагадав, що Кауфман зробив успішними багатьох зірок радянської та російської естради.

Він поміняв величезну кількість зірок і багатьох з них зробив успішними. Серед них Костя Легостаєв “Дискомафія” і багато інших. У групі “Ласкавий травень «він був режисером-постановником програми “Білі троянди білої зими. 20 років потому” в Санкт-Петербурзі, де було продано 18 000 квитків. У цій програмі брали участь Юра Шатунов, Вєрка Сердючка, а також гурт “Ласковый май”, – згадує Разін.

Він приніс свої співчуття всім рідним і близьким покійного.

“Вічна пам’ять Володі. Я сумую і приношу найщиріші співчуття родичам і близьким Володі… він був найкращим і нам його буде дуже не вистачати”, – підкреслив продюсер.

Вам також має сподобатись...

Loading...