<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Після розриву з Даном Баланом Тіна Кароль співає пісні іншого популярного співака: “Побачивши тебе, все тане” - Obzor24

Після розриву з Даном Баланом Тіна Кароль співає пісні іншого популярного співака: “Побачивши тебе, все тане”

Тіну Кароль і Дана Балана багато шанувальників вважають парою, тому особисте життя артистів знаходиться під пильною увагою публіки.

Після розриву з Даном Баланом Тіна Кароль співає пісні іншого популярного співака: “Побачивши тебе, все тане”

Героїня нашої сьогоднішньої статті є однією з найбільш обговорюваних українських співачок. Ось уже 15 років вона буквально живе на сцені і регулярно з’являється в рейтингових телепроектах, пише ОБЗОР24 посилаючись на odnaminyta.

Так, нещодавно завершився новий сезон “Танців з зірками”, де виконавиця хіта “Ноченька” традиційно була співведучою Юрія Горбунова, а зараз вона зайнята зйомками вокального талант-шоу “Голос країни”. Зірка вже в сьомий раз буде наставником, і це не рахуючи дитячих сезонів проекту.

Кароль и Балан в Танцах со звездами
Кароль і Балан в Танцях з зірками

До речі, саме там Тіна Кароль і Дан Балан почали проявляти симпатію один до одного, що і стало причиною появи чуток про їх можливий роман.

Тина Кароль и Дан Балан
Тіна Кароль і Дан Балан

Варто сказати, що вони самі не поспішають підтверджувати свої стосунки, так само як і спростовувати. В результаті в мережі під кожним новим фото артистів не обходиться без коментарів на тему їх романтичного зв’язку. Особливо часто це відбувається в Інстаграмі Тіни Кароль, де вона регулярно ділиться свіжими фотографіями і не тільки.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

На цей раз в Insta-stories співачка здивувала шанувальників не тільки домашнім видом без макіяжу, але і виконанням пісні Монатіка “Каждый раз”, яка починається зі слів:

Скриншот из Инстаграм Тины Кароль
Скріншот з Інстаграм Тіни Кароль

Якщо вірити в існування любові між Даном і Тіною, не виключено, що ці рядки вона присвятила саме йому. Але чи так це насправді?

Більше подробиць з історії любові молдавського мачо і української поп-діви дивіться і дізнавайтеся в наступному відео:

Вам також має сподобатись...

Loading...