<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Розкрито жорстке правило виходу на пенсію та стажу, українців попередили: "У разі зарахування..." - Obzor24

Розкрито жорстке правило виходу на пенсію та стажу, українців попередили: “У разі зарахування…”

До чого готуватися потенційним пільговикам

Розкрито жорстке правило виходу на пенсію та стажу, українців попередили: "У разі зарахування..."

Українцям розкрили, як буде враховувати стаж при роботі за сумісництвом

Про це інформує видання Пенсійний кур’єр.

Згідно із законодавством, якщо українці працюють десь за сумісництвом, то в спецстаж буде зараховуватися тільки робота за фахом на основному місці.

українці, карантин, локдаун, пенсія, пенсіонери

“До того ж зайнятість на цих роботах протягом повного робочого дня не потрібна, тому особа, яка працює, наприклад, на 0,5 ставки, також має право на пенсію за вислугу років. До того ж до спеціального стажу зараховується кожен місяць такої роботи як повний, навіть якщо страховий стаж за цей місяць буде неповним (у разі якщо заробіток за цей місяць менше мінімального і за нормами чинного на той час законодавства установою не була здійснена доплата до повного мінімального страхового внеску)”, – вирішили роз’яснити в “Пенсійному кур’єрі”.

Що стосується призначення виплат за вислугою років, то цю пенсію виплачують у разі звільнення з роботи, що дає право на цей вид допомоги.

зарплата гривня гроші виплати

“У разі зарахування після призначення пенсії за вислугу років на роботу, що дає право на цей вид пенсії, виплата пенсії припиняється і поновлюється з дня, наступного після дня звільнення з роботи”, – резюмували в тематичесокм виданні, пояснюючи нюанси обліку спецстажу та нарахування виплат.

Раніше ми розповідали, що пенсії українцям в 2021 році будуть підвищувати в п’ять етапів, перший з яких запланований на січень 2021 року.

Вам також має сподобатись...

Loading...