<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> “Втомилася, їду у Польщу”: Львів’янка народила у 12 від власного брата прurоломшила Україну зізнанням - Obzor24

“Втомилася, їду у Польщу”: Львів’янка народила у 12 від власного брата прurоломшила Україну зізнанням

Донці наймолодшої мами України, яка народила в 12 років від брата виповнилося рік.

“Втомилася, їду у Польщу”: Львів’янка народила у 12 від власного брата прurоломшила Україну зізнанням

Наймолодша мама України 13-річна Тетяна Лучишин із Борислава Львівської області, відсвяткувала перший день народження донечки Діанки. Рік доньці семикласниці виповнився 17 вересня. Поки молода матуся ходить до школи за дитиною доглядає 32-річна Ганна Лучишин.

“Поки Таня ходить в школу, а коли зроблять розклад для індивідуального навчання – буде займатися вдома. Вдень з дитиною сиджу я. Діана вже всюди повзає, увага потрібна. Починає говорити” , – розповідала Ганна Лучишин.

Нині наймолодша мама країни з однорічною донькою і братом-першокласником (сама Таня боїться залишатися у хаті) орендують квартиру у сусідньому під’їзді, де є лише одна кімнатка та маленька кухня. До цього жили усі разом на 40 квадратних метрах – Таня з донькою, її мама зі своєю молодшою дочкою Вікою, якій зараз півтора року, чоловіком і ще чотирма синами – без зручностей і особистого простору.

Тато однорічної Діани, 15-річний Остап (двоюрідний брат Тані, племінник Ганни), у всьому намагається допомагати. Грошей, кажуть, просити не треба – сам приносить.

Зараз Таня мріє про свою квартиру. Хоче вивчитися і їхати у Польщу на заробітки. За словами бабусі Ганни, житло, яке обіцяли в міськраді, так і не дали. Навіть, ремонт не допомогли зробити.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...