<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> У Словаччині затримали місцевого олігарха через корупцію та відмивання коштів - Obzor24

У Словаччині затримали місцевого олігарха через корупцію та відмивання коштів

Поліція Словаччини затримала мільярдера, партнера фінансової групи Penta Ярослава Гащака за обвинуваченням в корупції та відмиванні коштів.

У Словаччині затримали місцевого олігарха через корупцію та відмивання коштів

Про це повідомляє The Slovak Spectator, передає Обзор24 псилаючись на Укрінформ.

За інформацією ЗМІ, в офісі компанії Penta проведено обшук, а самого Гащака відправили на допит. Наразі вирішується питання про взяття його під варту.

Повідомляється, що затримання олігарха продовжило серію арештів після вбивства словацького журналіста-розслідувача Яна Куцяка в лютому 2018 року, який розслідував участь Гащака та інших олігархів в корупційних схемах.

Раніше вже були затримані колишній глава словацької поліції Тібор Гашпар та екскерівник Національного агентства криміналістики Петер Грашк. Обвинувачення висунуто також колишньому керівнику контррозвідки Любомиру Арпашу. Їм інкримінували шантаж, відмивання коштів і хабарі.

Згідно з рейтингом Forbes, Ярослав Гащак зі статком в 1,07 мільярда євро посідає другу позицію в списку найбагатших людей Словаччини.

Вам також має сподобатись...

Loading...